Search in Vlaams Parlement

Over Hubert Brouns

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (6 juli 2004 - 1 februari 2007)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top