Search in Vlaams Parlement

Over Honoraat Callebert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (7 november 1971 - 27 september 1973)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 december 1971 - 27 september 1973)

Geboren

Roeselare op

Overleden

Scroll to top