Search in Vlaams Parlement

Over Hilaire Lahaye

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (10 april 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (17 februari 1946 - 25 juni 1949)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Poperinge op

Overleden

Scroll to top