Search in Vlaams Parlement

Over Herman Suykerbuyk

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 2002)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 10 september 1996)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Kapellen op
Scroll to top