Search in Vlaams Parlement

Over Herman Reynders

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gouverneur provincie Limburg (5 oktober 2009 - 1 februari 2020)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 31 januari 2006)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top