Search in Vlaams Parlement

Over Herman De Loor

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 14 maart 2016)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (15 oktober 2001 - 15 december 2002)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Velzeke-Ruddershove (Zottegem) op
Scroll to top