Search in Vlaams Parlement

Over Gerolf Annemans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (12 maart 1987 - 12 december 1987)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (situatie op 2 juli 2019)
  • Europees Parlementslid (1 juli 2014 - 1 juli 2019)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (4 november 1999 - 12 november 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VB (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VB (2 april 1987 - 12 december 1987)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top