Search in Vlaams Parlement

Over Germain De Rouck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Ronse op

Overleden

Scroll to top