Search in Vlaams Parlement

Over Georgia Turf-Demunter

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (11 januari 1977 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (9 oktober 1973 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (15 februari 1977 - 16 april 1977)
  • CVP (16 oktober 1973 - 9 maart 1974)

Geboren

Oosterzele op

Overleden

Scroll to top