Search in Vlaams Parlement

Over Georges Sprockeels

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 december 1987 - 6 mei 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (2 februari 1988 - 6 mei 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Heverlee (Leuven) op

Overleden

Scroll to top