Search in Vlaams Parlement

Over Georges Monard

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Val-Meer (Riemst) op
Scroll to top