Search in Vlaams Parlement

Over Georges Anthuenis

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde - Sint-Niklaas (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 22 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Lokeren op
Scroll to top