Search in Vlaams Parlement

Over Freddy Van Gaever

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (12 juli 2007 - 12 juni 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 29 juni 2007)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)

Geboren

Berchem (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top