Search in Vlaams Parlement

Over Frans Blancquaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Hasselt op

Overleden

Scroll to top