Search in Vlaams Parlement

Over Frank Vandenbroucke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 8 november 2011)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 1 oktober 2011)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (21 mei 1995 - 30 september 1996)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid (situatie op 1 oktober 2020)
  • Minister van staat (situatie op 24 november 2009)
  • Viceminister-president van de Vlaamse regering, Vlaams minister van Werk, Onderwijs en Vorming (22 juli 2004 - 12 juli 2009)
  • Minister van Werk en Pensioenen (12 juli 2003 - 17 juli 2004)
  • Minister van Sociale Zaken en Pensioenen (12 juli 1999 - 11 juli 2003)
  • Vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken (10 oktober 1994 - 21 maart 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (30 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 21 juli 2004)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Leuven op
Scroll to top