Search in Vlaams Parlement

Over Fientje Moerman

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 30 juli 2014)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 26 mei 2014)
  • Lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 6 april 2008)

Minister

  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Economie, Ondernemen, Wetenschap, Innovatie en Buitenlandse Handel (22 juli 2004 - 10 oktober 2007)
  • Minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid (12 juli 2003 - 17 juli 2004)

Grondwettelijk Hof

  • Rechter van het Grondwettelijk Hof (situatie op 18 maart 2018)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Open Vld (13 februari 2008 - 6 juni 2009)

Geboren

Gent op
Scroll to top