Search in Vlaams Parlement

Over Ferdinandus De Bondt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 24 november 1991)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 22 december 1987)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 november 1981 - 22 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 22 november 1981)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 1 januari 1979)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 maart 1974 - 26 april 1977)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 19 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (11 april 1968 - 16 november 1971)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 april 1982 - 3 februari 1992)

Minister

  • Staatssecretaris voor Hervorming der Instellingen (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • Staatssecretaris voor Hervorming der Instellingen (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Niklaas op

Overleden

Scroll to top