Search in Vlaams Parlement

Over Etienne Schouppe

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 20 oktober 2014)
  • Geco√∂pteerd senator (21 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 19 maart 2008)
  • Gemeenschapssenator (22 juli 2004 - 27 juni 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 5 juli 2004)

Minister

  • Staatssecretaris voor Mobiliteit (25 november 2009 - 4 december 2011)
  • Staatssecretaris voor Mobiliteit (30 december 2008 - 24 november 2009)
  • Staatssecretaris voor Mobiliteit (20 maart 2008 - 29 december 2008)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (6 juli 2004 - 27 juni 2007)

Geboren

Denderleeuw op
Scroll to top