Search in Vlaams Parlement

Over Etienne Cooreman

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 mei 1995)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (1 juni 1958 - 25 maart 1961)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Zele op
Scroll to top