Search in Vlaams Parlement

Over Emiel Cuvelier

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Ronse op

Overleden

Scroll to top