Search in Vlaams Parlement

Over Egbert Lachaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (25 september 2013 - 24 mei 2014)

Geboren

Gent op
Scroll to top