Search in Vlaams Parlement

Over Edgard Vanthilt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 12 mei 1973)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (1 juni 1958 - 25 maart 1961)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (7 december 1971 - 12 mei 1973)

Geboren

Leopoldsburg op

Overleden

Scroll to top