Search in Vlaams Parlement

Over Dominiek Lootens-Stael

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (situatie op 26 mei 2019)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Torhout op
Scroll to top