Search in Vlaams Parlement

Over Didier Ramoudt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 oktober 2004)
  • Gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (29 juni 1992 - 20 mei 1995)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (25 september 2003 - 23 november 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (9 juli 1992 - 14 november 1992)

Geboren

Oostende op
Scroll to top