Search in Vlaams Parlement

Over Carlo De Cooman

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 16 november 2005)
  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • Gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Merelbeke op

Overleden

Scroll to top