Search in Vlaams Parlement

Over Bernard Van Hoeylandt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 17 december 1978)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 16 december 1978)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 maart 1974 - 26 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (10 april 1961 - 22 mei 1965)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (24 januari 1966 - 1 oktober 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Temse op

Overleden

Scroll to top