Search in Vlaams Parlement

Over Bart Somers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 9 juni 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Secretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (20 juli 2011 - 24 mei 2014)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2015 - 25 januari 2020)
  • Lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 25 januari 2006)
  • Lid van het Comité van de Regio's (20 januari 2004 - 14 februari 2005)

Minister

  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen (situatie op 2 oktober 2019)
  • Minister-president van de Vlaamse regering (10 juni 2003 - 21 juli 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (18 juni 2019 - 1 oktober 2019)
  • Open Vld (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 27 juni 2007)

Geboren

Mechelen op
Scroll to top