Search in Vlaams Parlement

Over Bart Caron

Politieke carrière

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 25 januari 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Groen (12 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Groen! (30 juni 2009 - 11 januari 2012)
  • Onafhankelijke (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (22 juli 2004 - 22 april 2008)

Geboren

Wervik op
Scroll to top