Search in Vlaams Parlement

Over August De Winter

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 23 juli 1984)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 februari 1963 - 22 mei 1965)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 20 mei 1995)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)

Minister

  • Staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Staatssecretaris voor Streekeconomie (4 oktober 1974 - 2 juni 1977)
  • Minister van Buitenlandse Handelsbetrekkingen (19 maart 1966 - 16 juni 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 23 juli 1984)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Grimbergen op

Overleden

Scroll to top