Search in Vlaams Parlement

Over Ann Brusseel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 31 augustus 2018)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (17 juni 2014 - 31 augustus 2018)
  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Oostende op
Scroll to top