Search in Vlaams Parlement

Over André Kempinaire

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 oktober 1988 - 9 november 1995)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 juli 1974 - 7 december 1976)

Minister

  • Staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • Staatssecretaris voor Buitenlandse Handel (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • Minister van de Vlaamse Gemeenschap (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van Openbaar Ambt (8 december 1976 - 2 juni 1977)
  • Staatssecretaris voor Openbaar Ambt (16 oktober 1976 - 7 december 1976)
  • Staatssecretaris voor Buitenlandse Handel (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Hasselt op

Overleden

Scroll to top