Search in Vlaams Parlement

Over André Geens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (16 maart 2001 - 21 november 2003)

Minister

  • Minister van Ontwikkelingssamenwerking (9 mei 1988 - 28 september 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Boortmeerbeek op
Scroll to top