Search in Vlaams Parlement

Over Alfred Vreven

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (20 januari 1970 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 maart 1988 - 1 oktober 1988)

Minister

  • Minister van Landsverdediging (17 december 1981 - 27 november 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Sint-Truiden op

Overleden

Scroll to top