Search in Vlaams Parlement

Over Alfons De Nolf

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 10 maart 1974)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (22 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (26 juni 1949 - 3 juni 1950)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Torhout op

Overleden

Scroll to top