Search in Vlaams Parlement

Over Alfons Coppieters

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Zele op

Overleden

Scroll to top