Search in Vlaams Parlement

Over Albert Claes

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (1 januari 1983 - 12 oktober 1985)
  • PVV (22 december 1981 - 31 december 1982)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Beaminster (Groot-Brittannië) op

Overleden

Scroll to top