Search in Vlaams Parlement

Over Aimé Canipel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (30 januari 1982 - 1 april 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Wetteren op
Scroll to top