Search in Vlaams Parlement

Over Achiel Smets

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Broechem (Ranst) op

Overleden

Scroll to top