Search in Vlaams Parlement

Over Willem-Frederik Schiltz

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Lid van de districtsraad Berchem (situatie op 8 januari 2019)
  • Districtsschepen Antwerpen (8 januari 2013 - 18 januari 2015)
  • Lid van de districtsraad Antwerpen (8 januari 2013 - 28 augustus 2017)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (4 juli 2019 - 15 maart 2021)
  • Deelstaatsenator (22 februari 2019 - 23 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (situatie op 26 januari 2020)
  • Vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (3 mei 2017 - 25 mei 2019)
  • Plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (24 september 2014 - 2 mei 2017)
  • Plaatsvervangend lid van de Benelux Interparlementaire Assemblee (6 december 2019 - 19 december 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (situatie op 18 juni 2019)
  • Open Vld (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Wilrijk op

Beroep

  • Advocaat, (2005 - 2016)

Diploma's

  • Licentiaat rechten, UAntwerpen (2005)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top