Search in Vlaams Parlement

Over Tinne Rombouts

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester Hoogstraten (1 januari 2013 - 31 december 2018)
  • Gemeenteraadslid Hoogstraten (situatie op 2 januari 2007)
  • Eerste schepen Hoogstraten (11 januari 2007 - 31 december 2012)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Benelux Interparlementaire Assemblee (situatie op 6 december 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)

Geboren

Zoersel op

Beroep

  • Organisatieconsulent, Groene Kring (2001 - 2004)

Diploma's

  • Industrieel ingenieur landbouw en biotechniek, Katholieke Hogeschool Kempen (2001)

Interesses

  • Leefmilieu en landbouw
  • Jongeren en verenigingsleven
  • Gezin en ouderen
  • Plattelandsbeleid

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Heerle 76
2328 HOOGSTRATEN (MEERLE)
Scroll to top