Search in Vlaams Parlement

Over Stijn De Roo

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Gent (situatie op 1 januari 2019)
  • Fractievoorzitter in de gemeenteraad Gent (situatie op 1 januari 2019)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 29 april 2022)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Cd&v (situatie op 18 mei 2022)
  • CD&V (7 oktober 2020 - 18 mei 2022)

Geboren

Gent op

Diploma's

  • Master of Science bio-ingenieurswetenschappen, UGent (2011)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Scroll to top