Search in Vlaams Parlement

Over Stefaan Sintobin

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Brugge (situatie op 2 januari 2019)
  • Gemeenteraadslid Izegem (1 januari 2007 - 21 augustus 2017)
  • Lid van de politieraad Izegem (1 januari 2007 - 31 december 2012)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
  • Vlaams Belang (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)

Geboren

Izegem op

Beroep

  • Arbeider, (1997 - 2004)
  • Bediende, Spanjersberg (1993 - 1997)
  • Bediende, Blokker NV (1984 - 1992)

Diploma's

  • HSO, Sint-Jozefscollege Izegem (1978)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Jeruzalemstraat 42
8000 BRUGGE
Scroll to top