Search in Vlaams Parlement

Over Orry Van de Wauwer

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Schilde (17 januari 2011 - 1 januari 2013)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (situatie op 12 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (11 januari 2019 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
  • CD&V (5 juli 2017 - 25 mei 2019)

Geboren

Antwerpen op

Beroep

  • Coördinator Studio89, vzw Unitas (2014 - 2017)

Diploma's

  • Bachelor politieke wetenschappen, Universiteit Antwerpen (2011)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Helenalei 47
2018 ANTWERPEN
Scroll to top