Search in Vlaams Parlement

Over Bruno Tobback

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gemeenteraadslid Leuven (situatie op 2 januari 2019)
  • Provincieraadslid Vlaams-Brabant (1 januari 1995 - 20 mei 1995)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (10 juni 2007 - 12 juni 2010)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2007 - 28 september 2009)

Minister

  • Minister van Leefmilieu en minister van Pensioenen (18 juli 2004 - 20 december 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)
  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 17 juli 2004)
  • Sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Leuven op

Beroep

  • Advocaat, (1994 - 2001)

Diploma's

  • Licentie sociaal en economisch recht, RUG (1994)
  • Licentie rechten, VUB (1992)

Contactgegevens

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon:
Scroll to top