Search in Vlaams Parlement

Over Caroline Gennez

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Gecoöpteerd senator (19 juni 2003 - 5 juli 2004)

Minister

  • Minister van Ontwikkelingssamenwerking en Grootstedenbeleid (situatie op 17 december 2022)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vooruit (21 maart 2021 - 17 december 2022)
  • Sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)
  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Sp·a (30 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 31 december 2007)

Geboren

Sint-Truiden op
Scroll to top