U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Brugge op 3 september 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Brugge (sinds 13 september 2016)
  • gemeenteraadslid Brugge (26 juni 1996 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
  • rechtstreeks verkozen senator (6 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (28 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (5 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (8 maart 2001 - 17 mei 2003)
  • derde ondervoorzitter van de Senaat (13 oktober 2009 - 12 juni 2010)
Diploma's
  • licentiaat in de rechten, Universiteit Gent( (1992)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL