U bent hier

Yamila Idrissi

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • sp·a (19 november 2003 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 11 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brusselse Hoofdstedelijke Raad (19 november 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 26 november 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 26 november 2003 - 13 juni 2004)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Beni Sidel (Marokko) op 15 april 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (14 november 2003 - 12 juni 2004)