U bent hier

Wouter Vanbesien

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Bonheiden op 1 november 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 16 maart 2015)
Andere functies
  • partijvoorzitter Groen!-Groen (25 oktober 2009 - 14 november 2014)