U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Bornem op 9 mei 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Bornem (sinds 1 januari 2007)
  • provincieraadslid Antwerpen (3 december 2018 - 17 juni 2019)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Sint-Amandsesteenweg 226/AGVL
2880 BORNEM
Telefoon: +32 3 889 47 47

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 478 90 90 75