U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 26 mei 2019)
  • Open Vld (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid sinds 2 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Benelux Interparlementaire Assemblee (plaatsvervangend lid sinds 6 december 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (secretaris sinds 23 oktober 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (eerste ondervoorzitter sinds 9 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid 9 oktober 2019 - 23 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 25 januari 2017 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 22 oktober 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (vast lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid 3 mei 2017 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (tweede ondervoorzitter 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (plaatsvervangend lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 2 mei 2017)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (eerste ondervoorzitter 24 september 2014 - 24 januari 2017)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 21 oktober 2014)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Wilrijk op 22 juni 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • lid van de districtsraad Berchem (sinds 8 januari 2019)
  • districtsschepen Antwerpen (1 januari 2013 - 19 januari 2015)
  • lid van de districtsraad Antwerpen (1 januari 2013 - 7 januari 2019)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
  • deelstaatsenator (22 februari 2019 - 23 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
Beroep
  • advocaat (2005 - 2016)
Diploma's
  • licentiaat rechten, UAntwerpen (2005)

Contact